Geleceğin Teknolojisi İle Yanınızda...

En gelişmiş ve en doğru teknoloji ile her zaman yanınızdayız.

Yenilikçi / Çevik

Yaşam boyu öğrenmeye ve sürekli gelişime inanır hep daha iyi olanı hedefleriz. Bugün için değil gelecek için de çalışırız.

Dürüstlük ve Şeffaflık

İlkeli ve dürüst çalışır; tüm ilişkilerimizde adil yaklaşım ve karşılıklı güveni esas alarak , açık ve şeffaf iletişim kurarız.

Müşteri Memnuniyeti

Varlık sebebimiz ve iş amacımız olan müşterilerimiz başarımızın, sürekliliğimizin ve büyümemizin odak noktasıdır.

Devends, 2016 yılında yazılım çözümleri üretmek amacı ile kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini her zaman odağında tutan Devends, anahtar teslim yazılım çözümleri ile ön plana çıkıyor.

İş ortaklarına katma değer sağlayan çalışma şekli ile Devends, tercih edilen çözüm ortaklarından biridir.

Firmalara yönelik sunduğu hazır paket yazılım çözümlerinin yanında, firmaların ihtiyacı olan özel yazılım ihtiyaçları için de uzman bir ekibe sahiptir.

Masaüstü ve sunucu yazılımlarından web tabanlı ve mobil uygulama yazılımlarına, veritabanı, iş zekası, ERP entegrasyon ve raporlama uygulamalarından üretim depo saha otomasyon sistemlerine ve içerik yönetim sistemi uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede deneyim, bilgi ve birikime sahiptir.

Sunduğu Özel Yazılım Çözümleri ile birlikte, ERP ve muhasebe sistemleri (SAP, Axapta, Workcube, Netsis, Nebim, Logo, Mikro vs) ile entegre çalışan kurumsal mobilitenin “butik” uygulamaları da çözümleri arasındadır.

Çoğu zaman mevcut paket uygulama ve çözümler firmaların ihtiyaçlarını karşılamayabilir. Her firmanın kendine özgü ihtiyaçları olabilir. Devends tüm bunları dikkate alarak firma ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştirmektedir.