DEMİRBAŞ VE ENVANTER TAKİP SİSTEMİ

İşletmenizin, kurumunuzun sahip olduğu binaların, kampüslerin, ofislerin envanterini, en büyükten en küçüğüne, bir toplu iğneye kadar takip edin, kayıp / kaçağın önüne geçin, görünmeyen ama çok ciddi bir gider kalemini tersine çevirin. Sadece sayım değil, kontrol ve bakımı da aynı sistem üzerinde 24 saat takibinizde.

 • Gelişmiş Envanter Modülü
 • Zimmetleme Modülü
 • Envanter Deposu Modülü
 • Sarf Malzemesi Modülü
 • Lisanslama Modülü
 • Talep Yönetimi Modülü
 • Envanter Anlaşmaları / Kontratları Modülü
 • Eskime Yönetimi
 • Yerleşke / Kampüs / Bina Yönetimi
 • El Terminali ile Mobil Sayım Modülü
 • Detaylı ve Anlık İzleme ve Raporlama Modülü

Envanter yönetimi Otomasyonu ister RFID teknolojileri ile ister Barkod Teknolojileri ile uygulanabilecek, kampüsünüzde, fabrikanızda, kamu veya özel kurum binalarında, kısacası envanterin önemli olduğu ancak takibinin zor olduğu tüm yerleşkelerde gelişmiş mobil ve web teknolojileriyle çalışan en son teknoloji demirbaş ve envanter otomasyonudur. %100 Türk teknolojisidir. Birçok önemli ERP sistemi ile entegre çalışan, el terminalleri ile kampüsleri kısa sürelerde sayıp envanteri takip edebilen bir sistemdir.

Android + Web Teknolojisi

El terminallerindeki mobil uygulaması Android teknolojisinin en güncel versiyonu ile, bilgisayar tarafındaki envanter takip ve yönetim uygulaması web teknolojileriyle geliştirildi.

Bulut Bilişim Tabanlı

Bulut bilişim teknolojisi ve altyapısı ile sürekli online olan, veri kaybına müsaade etmeyen ve aynı anda birçok noktada çok hızlı şekilde çalışabileceğiniz Akıllı Bulut Bilişim teknolojisi ile çağın hızında demirbaş ve envanter takibi

RFID Teknolojisi ile Geliştirilmiş

Envanteri takip edilecek olan ürünün tipine, özelliğine göre barkod ya da RFID teknolojilerinden ikisine de uygun bir altyapı. Hatta aynı projede duruma göre RFID ya da Barkod kullanabilme seçeneği

Çoklu Lokasyon Yönetimi

Aynı anda farklı lokasyonlarda, farklı şehirlerde hatta farklı ülkelerde bulunan kampüslerinizin, binalarınızın envanter ve demirbaş takip otomasyonunu anlık olarak takip edin, kontrol edin ve yönetin.

ERP Sistemleriyle %100 Entegre

Türkiye’de üretilen ya da dünyaca ünlü sayılan ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) sistemlerinin tümüne %100 entegre olabilen Demirbaş ve Envanter Takip Sistemi

Çoklu Dil Desteği

Farklı ülkelerde farklı dil seçeneklerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Farklı ana dillere sahip personeller için dilediğiniz dilde Demirbaş ve Envanter Takip Sistemi kullanabilirsiniz.

İnsan Hatalarına Son

Barkod ve RFID ile yapılan envanter ve demirbaş takip otomasyon sistemi ile personel acemiliği ya da personelin kişisel hatalarını işinizin dışına çıkarın.

24 Saat Destek

7/24 Teknik takip ve destek. Herhangi bir sorunda hemen ilgileniyoruz ve sistemimizin arkasında duruyoruz

Detaylı Raporlama

Tüm demirbaş ve envanter sisteminizi anlık raporlayın, istediğiniz anda sayım ne durumda, hatalı envanter oranı, envanter verimliliği gibi performansı nasıl hepsini görün. Envanterinizi akılcı yönetin.

Demirbaş ve Envanter Takip Otomasyonu

İşletmenizin, kurumunuzun, dernek-vakıf, devlet kurumu, spor kulübü ya da şirketinizin tüm demirbaş ve envanterini en pratik, en hızlı ve en güvenli şekilde takip edin, kontrol edin, kontrol altında tutun.