Oto Ekspertiz Programı

İşletmenizi tek bir noktadan yönetmek, anlık ekspertiz raporlara cepten ulaşmak istemez misiniz?

Gelişmiş Ekspertiz Raporu

Müşteriye verilecek araç raporunu kendinize göre tasarlayabilirsiniz. Araç ekspertiz işlemi tamamlandığında, müşterinize tasarladığınız raporu yazdırıp, kayıt altında tutabilirsiniz.

Kolay ve Hızlı Ulaşım

Kullanıcı dostu arayüz sayesinde bilgisayarınızdan, tabletinizden ve cep telefonunuzdan sisteme giriş yapabilir ve kullanım sağlayabilirsiniz.

Bulut Barındırma

Bulut barındırma sayesinde tüm araç raporları kayıt altına alınacak ve güvenli bir şekilde saklanacaktır.

Karekod ile Dijital Raporlama

Müşteriniz, aracına ait ekspertiz raporunu üzerindeki karekodu okutarak internet üzerinden pdf formatında görüntüleyip, indirebilir.

Birden Fazla Şube 

Yönetici hesabınızdan bir şube tanımlayabilir, ilgili ayarlarını yaptıktan sonra kullanıma açabilirsiniz. Tüm bayilerinizi tek noktadan yönetebilirsiniz…

T.S.E. Onayı

Oluşturduğumuz araç ekspertiz raporları, Türk Standartları Enstitüsü onayı almış, T.S.E. HYB Numarası kayıt edebileceğiniz raporlardır.

Kaporta & Boya

Her kasa tipine ait farklı görseller üzerinde aracın tüm parçalarındaki değişen, boyalı, lokal boyalı, plastik, tente vs. tüm durumlarını işaretleyebileceğiniz gelişmiş kaporta ekranı…

Mekanik Test

Motor performansı, arıza lambaları vs. tüm testleri girebileceğiniz önceden sabit yorumlar kayıt edilmiş seçilebilir, kolay kullanımlı bir ekran…

Sms Bilgilendirme

Araca ait kontroller tamamlandıktan sonra, aracın sahibine sms olarak raporun dijital bir kopyası gönderilir. Müşteri istediğinde bu adresten raporunu indirebilir.

Yetkilendirme

Yetkilendirme sistemi sayesinde, işletmenin hiyerarşisini oluşturabilir. Hangi kullanıcının hangi ekranları ve raporları göreceğine karar verebilirsiniz.

Ciro Raporu

İstediğiniz tarihler aralığındaki, tüm bayilerinizin her para birimindeki cirolarını ayrı ayrı görebilir, toplam cironuzu görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz her ayın belirli günlerinde ciro raporunuz otomatik olarak mail gelebilir.

Detaylı Raporlama

Tüm değerler ile araç raporları bulunabilir. Yeni araç kayıt ederken otomatik olarak geçmişte geldiği rapor kontrolü yapılarak teknisyene bilgi verilir.

Oto Ekspertiz Programı Fiyatları

Fiyatlara tüm vergi, bakım ve yedekleme hizmetleri dahildir.

1 AYLIK

175

3 AYLIK

475

6 AYLIK

800

12 AYLIK

1500

Uygulama Ekran Görüntüleri