devEkspertiz (Ekspertiz Programı)

Ekspertiz süreçlerinizi daha verimli ve etkin şekilde yönetmenize yardımcı olacak . . .

Genel Modüllerimiz

Gelişmiş Ekspertiz Raporu

Müşteriye verilecek araç raporunu kendinize göre tasarlayabilirsiniz. Araç ekspertiz işlemi tamamlandığında, müşterinize tasarladığınız raporu yazdırıp, kayıt altında tutabilirsiniz.

Kolay ve Mobil Ulaşım

Kullanıcı dostu arayüz sayesinde bilgisayarınızdan, tabletinizden ve cep telefonunuzdan sisteme giriş yapabilir ve kullanım sağlayabilirsiniz.

Bulut Barındırma

Bulut barındırma sayesinde tüm araç raporları kayıt altına alınacak ve güvenli bir şekilde saklanacaktır.

Karekod ile Dijital Raporlama

Müşteriniz, aracına ait ekspertiz raporunu üzerindeki karekodu okutarak internet üzerinden pdf formatında görüntüleyip, indirebilir.

Şube Yönetimi 

Yönetici hesabınızdan bir şube tanımlayabilir, ilgili ayarlarını yaptıktan sonra kullanıma açabilirsiniz. Tüm bayilerinizi tek noktadan yönetebilirsiniz…

T.S.E. Onayı

Oluşturduğumuz araç ekspertiz raporları, Türk Standartları Enstitüsü onayı almış, T.S.E. HYB Numarası kayıt edebileceğiniz raporlardır.

Kaporta & Boya

Her kasa tipine ait farklı görseller üzerinde aracın tüm parçalarındaki değişen, boyalı, lokal boyalı, plastik, tente vs. tüm durumlarını işaretleyebileceğiniz gelişmiş kaporta ekranı…

Mekanik Test

Motor performansı, arıza lambaları vs. tüm testleri girebileceğiniz önceden sabit yorumlar kayıt edilmiş seçilebilir, kolay kullanımlı bir ekran…

Sms Bilgilendirme

Araca ait kontroller tamamlandıktan sonra, aracın sahibine sms olarak raporun dijital bir kopyası gönderilir. Müşteri istediğinde bu adresten raporunu indirebilir.

Yetkilendirme

Yetkilendirme sistemi sayesinde, işletmenin hiyerarşisini oluşturabilir. Hangi kullanıcının hangi ekranları ve raporları göreceğine karar verebilirsiniz.

Ciro Raporu

Seçtiğiniz tarihler aralığındaki, bayilerinizin cirolarını görebilir, isterseniz de her ayın belirli günlerinde ciro raporunuz otomatik olarak mail gelebilir.

Detaylı Raporlama

Tüm değerler ile araç raporları bulunabilir. Yeni araç kayıt ederken otomatik olarak geçmişte geldiği rapor kontrolü yapılarak teknisyene bilgi verilir.

Ekstra Modüllerimiz

Online İşlem Merkezi

Müşterileriniz geçmişte aldığı ve sattığı araçları görüntüleyebilir, araçlarına ait raporlara dijital olarak ulaşabilirler.

Online Randevu

Müşterileriniz sıra beklemeden, online olarak istediği bayiye randevusunu alabilir. Şubeniz yoğunluğunu önceden görebilecek ve bu şekilde planlama yapabilecektir.

Kartlı Ödeme

Firmanıza özel kartlar oluşturularak, bu kartlarla ödeme alabilir. Bakiye yükleyebilir ve karta ait geçmiş işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

Dyno Entegrasyonu

Piyasadaki kullanılan Dyno Test cihazlarıyla entegre olarak çalışır. Dyno testi yapıldığı anda sisteme plaka ile birlikte raporunuz entegre olacaktır.

Uygulama Ekran Görüntülerimiz