ÜRETİM TAKİP OTOMASYONU

RFID ya da Barkod teknolojileri ile, el terminalleri ile üretimi hammaddeden depoya kadar tüm aşamalarında takip edin, üretimi ve üretim verimliliğinizi arttırın. Kayıp/kaçağı sıfıra yaklaştırın. Zaman kazanın, müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşıyın. İşletmenin kalbi üretimdir, üretimin kalbi ise otomasyon.

  • Üretim sürecinin hammadde depoda başlamak üzere ilk aşamadan son aşamaya kadar, depolanıp çıkışına kadar tüm süreçlerini barkod ya da RFID teknolojisi ile ve el terminalleri kullanarak takip edin, kontrol edin ve yönetin.
  • Sektör bağımsız olarak, hangi muhasebe programını ya da ERP programını kullanırsanız kullanın, ürünün, üretimin verimliliğini el terminali ile üretim takip otomasyonunda ölçün.
  • Hatalı ürünü ve hatalı üretimi anında görün, anında müdahale edin.
  • Üretim için gerekli ara mal ve hammaddenin tedarikini üretime başlamadan önce sağlayın, kritik stok seviyesinde olanları sipariş edin.

Barkod ve RFID teknolojileri ile Üretim Takip Otomasyon Sistemi %100 Türk teknolojisi, yazılım dünyasının en yeni araçlarıyla geliştirildi. Birçok önemli ERP sistemi ile entegre çalışan, el terminalleri ile üretim sahasında anlık olarak takip edilen Üretim Takip Otomasyonu israfı önler, performans ve verimliliği esas alır, iyi çalışan ile az çalışanı birbirinden ayırır, zaman kayıplarını ortadan kaldırır,  hatalı üretimi ve üretimde kişilere bağlı olarak kalitenin değişmesini engeller.

Android + Web Teknolojisi

El terminallerindeki mobil uygulaması Android teknolojisinin en güncel versiyonu ile, bilgisayar tarafındaki patron uygulaması ve ödeme noktası uygulaması web teknolojileriyle geliştirildi.

Üretim Ekibini Verimli Yönetin

El terminalleri, RFID etiketleri ve barkod ürünleri ile üretimin her aşamasını takip edin, üretim performansını ölçün, üretim ekibini verimli ve akıllı yönetin.

Üretimi Anlık Takip Edin

Fabrikalarda onlarca, yüzlerce üretim bandı olabiliyor. Peki gerçekten her biri sorunsuz ve problemsiz ilerliyor mu? Bu sorunun cevabını üretimi sürekli gezerek bulamazsınız. Doğru Üretim Otomasyonu anlık olarak size sunar.

Hızlı ve Kusursuz Üretim

Ürünün üretimden önceki hammadde halinden üretimine, üretimden ambalajlanmasına, ambalajdan depolanmasına ve fabrikadan çıkışına kadar tüm süreç Üretim Takip Otomasyonu ile yürüyor.

Üretim öncesi Planlama / Tedarik

Üretim reçeteleri hazırlanarak tüm gerekli hammadde ve ara malların depodaki stoklarla eşleştirilmesi, eksik ya da kritik stok seviyesinde olanların hızlıca tedarikinin yapılması Üretim Otomasyonu ile mümkün.

Depo, Üretim ve Satış Entegre

Depo Otomasyonu, Üretim Takip Otomasyonu ve daha sonra da sahada satış dağıtım için Satış Otomasyonu, Desnet’in üç önemli sacayağının birbiriyle entegrasyona, haberleşmeye ihtiyacı var.

Üretim Ekibinin Yönetimi

Üretim ekibini, en alt seviyeden en üst seviyeye kadar yönetebileceğiniz, giriş-çıkış kontrolünden tutun, kimin hangi bölümlere girip giremeyeceğine, verimliliğin ölçümüne kadar tüm ekip yönetimi bu sistemde.

Tam Otomasyon Üretim

En kompleks üretim makineleri, devasa endüstiyel tesisleri RFID ya da barkod otomasyona dahil edebilir, üretim yazılımlarıyla entegre edebiliriz.

Detaylı Raporlama

Tüm üretim sisteminizi anlık raporlayın, istediğiniz anda üretim ne durumda, hatalı üretim oranı, üretim verimliliği gibi performansı nasıl hepsini görün. Üretiminizi akılcı yönetin.

ÜRETİM TAKİP OTOMASYONU

Saha, depo ve üretim otomasyonları konusunda 20 yılın üstündeki deneyimimizle, yüzlerce fabrikada çalışan üretim otomasyonumuzla ve en son teknoloji yazılımımızla size hizmet vermeye hazırız. El terminali, RFID etiketleri ve okuyucularla üretim otomasyonunuz hazır. Hepsi tek elden, ilk elden, Desnet’ten. Arayın ya da form doldurun, biz sizi arayalım.